Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu

Kahramanlık destanı yazan Mehmetçiğimiz ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk anısına, Şehzadeler kenti Manisa’da şehitler anıtı ve sergi salonu yapımı için de proje hazırladık. Anıtı ziyaret eden misafirlerimizin gerçeği birebir yaşayabilmesi için yurt dışından, Anıtkabir ve İstanbul Fetih Panoramalarını yapan profesyonel bir ekipten destek alarak savaş sahnelerini canlandırdık. Özellikle Manisa’dan transit geçiş yapanların görebileceği büyüklükte olan anıtın yanı sıra birde sergi salonu oluşturduk. Toplamda 5 bin 430 metrekarelik meydanın içerisinde sergi salonu ve idari bölümden oluşan 1.000 metrekarelik kapalı alanı, amfi tiyatrosu, havuzu ve Çanakkale Şehitleri Anıtı inşa edildi. Bu projemizde 2013 yılı Mart ayında hizmete açıldı.

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu