Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Demirci MASMEK Binası

Demirci MASMEK Binası olarak kullanılması planlanan iki katlı yapının renovasyon proje çalışmaları yapılmıştır. Binanın zemin katında 148 metrekare alan üzerinde toplam 4 derslik, öğretmenler odası, mutfak ve bir iç bahçe bulunmaktadır. Binanın arkasında bulunan iç bahçeyle öğretmenler odası ilişkilendirilmiş ve öğretmenlerin dinlenebilecekleri bir dış mekan oluşturulmuştur. 105 metrekare olan birinci katında ise 3 derslik, 1 öğretmenler odası ve teras bulunmaktadır. Terastaki oturma birimleriyle öğrencilerin sosyalleşebilecekleri bir alan yaratılırken; aynı zamanda sanat kursları için gerekli dış mekan da sağlanmıştır. Toplamda 265 metrekare arsa alanı üzerindeki proje kapsamında iki katlı yapının renovasyonu yapılacak ve MASMEK Binası’nda el sanatları ve dil kurslarının verilmesi planlanmaktadır. 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu