Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali

Yeni terminalimiz 150 bin metrekarenin üzerinde bir alan üzerine inşa edildi. 75 bin metrekaresi tamamen peyzaj alanından oluşmakta. Garajın ihalesi yaklaşık 22 milyon TL civarında bir bedeldi. Ancak bunun ilaveleri ve peyzaj düzenleme alanları ile kum dolguları, otomatik sulamalar, kamera sistemleri gibi ilave işleri de Büyükşehir Belediyesi olarak yaptık. 30 milyon TL’lik bir bedelle Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali 19 Mart 2014 tarihinde Manisalıların hizmetine girdi. Toplamda 11.200 metrekarelik kapalı alanda bekleme salonu, 18 adet gişe, restaurant, 6 adet fast-food bölümü,  45 adet dükkân ve yönetim katı yer alıyor. Yarı açık alanda ise peronlar, araç park yerleri ve 140 araçlık özel araç otoparkı var.

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu