Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Demirci Gençlik Merkezi, Maski Hizmet Binasi ve Koordinatörlük Binası

Demirci ilçesindeki Gençlik Merkezi, MASKİ Hizmet Binası ve Koordinatörlük Binası’ndan oluşan projemiz, 896 bin 892 metrekare arsa alanına sahiptir. Projemizin; Gençlik Merkezi ve Konferans Salonu girişi, arsanın alt kotuna bakan taraftan, MASKİ ve Koordinatörlük Binası da caddeye bakan taraftan kotlandırılmış ve girişler düzenlenmiştir. Gençlik Merkezi kısmında; derslikler, atölyeler, kütüphane, arşiv ve kafeterya yer almaktadır.  Zemin katta 165 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. 1.katta yer alan iç bahçe hem ışıklık görevi görmekte, hem de aktivite alanı olarak planlanmıştır. Binadaki holler korkulukla ayrılmış olup, galeri boşluğundan iç bahçeye bakmaktadır. Cadde tarafındaki diğer girişte ise MASKİ ve Koordinatörlük girişi ile 2 adet dükkân girişi bulunmaktadır. 2 kat MASKİ hizmet binasına ait olup, 2 kat ise Koordinatörlük için ayrılmıştır.

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu