Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Atatürk Gençlik Merkezi

Kentin gelişen bölgelerinden olan ve yıllardır sosyal açıdan ihmal edilen Laleli semtinde Manisa Belediyesi döneminde Manisa’nın en modern Gençlik Merkezi'ni inşa ettik. Gençlik merkezinde gençlerin, kadınların faydalanabileceği birçok faaliyet yer alıyor. Mülkiyeti Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait, 2 bin 980 metrekarelik alanda inşa edilen toplam 3 bin 615 metrekarelik kapalı alanı bulunan yapıda; yönetim binası, dans salonu, spor salonu, sergi holleri ve sergi salonu, kafeteryası, 6 adet eğitim atölyesi, amfi tiyatrosu, seminer salonu, çok amaçlı salon, 3 adet çatı bahçesi, 24 adet müzik ve eğitim sınıfları, 140 kişilik konferans salonu ve toplantı salonu yer alıyor. Ayrıca 2 bin 15 metrekarelik açık alanda gençlerin sosyal aktiviteleri ve yeşil alan için ayrıldı. Gençlik Merkezi'mize Belediye Meclisi'mizin oybirliğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün adını verdik.

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu