Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Peyzaj Uygulamaları

İl genelinde sorumlu olduğumuz 1 milyon 938 bin 800 metre kare alanda peyzaj uygulamaları yaparak kentin güzelliğine güzellik katıyoruz. Bu anlamda şehrin dört bir yanına diktiğimiz lale, hercai, çuha ve canan çiçeklerini dekoratif taşlarla da süsleyerek estetik bir görüntü kazandırıyoruz. Rengarenk görüntüsüyle muhteşem görüntü oluşturan peyzaj uygulamalarımızın Manisalılar tarafından büyük beğeni toplaması bizleri sevindiriyor.

 

Kurakçıl Peyzaj Uygulaması

Küresel iklim değişiklikleri ve buna bağlı olarak yağışların azalmasıyla birlikte önemi günden güne artan suyun; etkin ve verimli kullanılması noktasında çalışmalarını titizlikle yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde hayata geçirdiği peyzaj projelerinde susuzluğa dayanaklı ve minumum seviyede su tüketen bitkileri tercih ediyor.  Kaya bahçeleri ve su ihtiyacı anlamında en toleranslı ağaçlar ile yer örtücü olarak volkanik ve maden taşları kullanarak kent estetiğine değer katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, uyguladığı peyzaj projelerinde suyun dikkatli kullanılması konusuna da dikkat çekiyor. 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu