Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Ertuğrul Dayıoğlu Yeraltı Otoparkı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından 678 bin 643 lira + KDV bedelle yenilenen Ertuğrul Dayıoğlu Yeraltı Otoparkı vatandaşların hizmetinde. Ertuğrul Dayıoğlu Yeraltı Otoparkı’nın yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede baştan sona yenilendi.  Otopark alanında eski ve bozuk olan zemin düzeltilerek, üzerine epoksi zemin kaplaması yapıldı. 150 araç kapasiteli bu otoparkımızın tüm duvarları boyandı, araç park yerleri sarı boyayla belirlendi. Otoparkın araç giriş ve çıkış kapıları boyandı. Jet fan ve egzoz şaftı montajı yapıldı. Yangın tesisatı borulamaları, mevcut yangın pompalarının bakımı, yangın panosunun devreye alınması ve onarımı, yangın dolabı ve sprinkler bağlandı. Temiz su ve pis su hatları yenilendi. Giriş ve çıkış olmak üzere iki adet parlayıcı bıçaklı dalgıç tip pompa kullanıldı. Mevcutta bulunan armatürler yenilendi. Yenilenen armatürlerle daha aydınlık bir ortam sağlandı. Bu sayede artık bu otoparkımız tam kapasiteyle kullanılacak. Kamera sistemi kurularak faklı noktalardan araç giriş çıkış kontrolleri için güvenlik sistemi sağlandı. Acil durum anında kaçış yönlerini gösteren armatürler de sisteme dahil edildi.

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu