Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Manisa Biyokütle ve Biyogaz Enerji Üretim Tesisi

Manisa'mız, geçmişte çöp alanlarının patlamalarıyla ve hava kirliliğiyle sürekli olarak ulusal medyaya gündeme geliyordu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin teşrif ve katılımlarıyla 2017 yılında Uzunburun Katı Atık Bertaraf Tesisi ve Düzenli Depolama Sahasının açılışını yapmıştık. Şimdi de, bu tesisimizin yanına enerji üretim tesisini kazandırdık. Ülkemizin enerji kaynaklarının çoğaltmak ve dışa bağımlılığını azatlamak 90 Milyon AVRO (1 Milyar 650 Milyon TL) yatırımla Manisa Biyokütle ve Biyogaz Enerji Santrali, Mekanik ve Biyolojik Ayrıştırma Tesisi ile atırık su arıtma tesisi inşat edildi. Manisa Biyokütle ve Biyogaz Enerji Santralinde 24,6 megawattlık bir enerhi üretilerek 102 bin 480 hanenin enerji ihiyacı karşılanacak. Bu tesiste ayrıca kompost gübre elde edilecek ve atıklar ekonomiye geri kazandırılacak. 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu