Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Manisa Kurtuluş Müzesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Şanlı Cumhuriyetimizin 100. yılında Manisa'mıza kazandırmayı planladığımız Kurtuluş Müzesi Projemizde çalışmalarımızı  başlattık. Manisa Kurtuluş Müzesi Projesi 1918 ile 1923 yılları arasında Manisa topraklarında merkezi otoriteden bağımsız büyüyen sivil halk hareketini anlatan bir ‘Hafıza’ mekanıdır. Manisa halkının Yunan işgali öncesi, esnası ve sonrasında yaşadıklarını ve verdiği kurtuluş mücadelesini anlatmak amacıyla hazırlanmıştır.
2 bin 519 metrekare kapalı alan 535 metrekare açık alan bulunan yapıda proje kapsamında yer alan birbirine geçişlerle bağlı 16 kapalı ve 6 kapalı-avlu tipi mekandan oluşan yapı kompleksi; yer yer betonarme elemanlarla sargılanmış tamamen tuğla örgü yığma sistem mimari tasarıma sahiptir. Kahraman atalarımızın aziz hatıralarını yaşatmak ve gelecek nesillere yakın geçmişimizi en iyi şekilde anlatmak düşüncesiyle şehrimize kazandıracağımız bu güzel projemiz Manisa'mıza hayırlı olsun.
 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu