Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Dünya Bankası Kredisiyle Yunusemre Muradiye Mahallesi Altyapı ve Atıksu Arıtma Tesisi Yapım İşi (Gördes Çelik İsale Hattı-Kırkağaç Gelenbe Alt ve Üstyapı)

Dünya Bankası Kredisiyle yapacağımız Yunusemre ilçemiz Muradiye ve çevre mahallelerimizin altyapı çalışmaları ile atıksu arıtma tesisi yapımı, 39 kilometrelik Gördes doğal kaynak suyu çelik isale hattı ve Kırkağaç Gelenbe mahallemizin altyapı işlerini kapsayan 46 milyon 500 bin Avro’luk yani bugünün kuruyla hesapladığımızda 1 Milyar liranın üzerindeki Dünya Bankası Kredisinin kullanılması noktasında 23 Haziran itibarıyla kurumumuza olan başvurular tamamlandı. Müşavir firmanın belirlenmesi noktasında MASKİ Genel Müdürlüğü olarak gelen dosyaların incelemesine başlandı. Süreç tamamlandığında, Dünya Bankası ve İller Bankası'nın da onayı alınarak seçilecek olan Müşavir firma ile sözleşme imzalanacak. 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu