Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Parkı ve Rehabilitasyon Merkezi

Ege'nin en büyük Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Parkı ve Rehabilitasyon Merkezi; 117 dönüm alanda, Yunusemre Yağcılar Mahallesi MCBÜ İlhan Varank yerleşkesi üstünde hayata geçiriliyor.

 

Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre Belediyesi, Manisa Organize Sanayi Bölgesi (MOSB), Muradiye OSB, Doğal Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin desteğiyle yapımı devam eden projede sona yaklaşıldı.

 

Proje tamamlandığında içerisinde yer alan ''Tedavi Merkezi''nin tahsisi protokol ile Mansia Büyükşehir Belediyemize verilecektir. Sahipsiz can dostlarımızın; tedavisi, kısırlaştırılması ve aşılanması tarafımızca gerçekleştirilecektir. Doğal Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü tarafından getirilen vahşi hayvanların da gerekli tedavileri Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılcaktır. 

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu