Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Büyükşehir’den LGS’ye Giren Öğrencilere ve Ailelerine İkram
02.06.2024 13:11

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bugün gerçekleştirilen LGS kapsamındaki merkezi sınavına giren öğrenciler ve ailelerine moral ve motivasyon sağlamak amacıyla çay, kahve, su ve limonata ikramında bulundu. Ekipler; merkezde bulunan 6 ayrı okulda, 6 bin kişilik su, 3 bin kişilik limonata, çay ve kahve ikramında bulunurken öğrenciler ve aileler uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e teşekkürlerini iletti.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav heyecanı bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi Manisa’da da yaşandı. Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerinde sınava girecek öğrenciler ve onlara eşlik eden aileleri erken saatlerde okullara geldi. Öğrencilerin sınava alınmasıyla aileler için dışarıda heyecanlı bekleyiş başladı. LGS sabahı, öğrencilerin ve ailelerin sınav heyecanına ortak olmak üzere okulların önünde hazır bekleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ise çay, su, limonata ve kahve ikramında bulundu. 
Öğrenciler ve ailelerden Başkan Ferdi Zeyrek’e teşekkür
‘Mobil İkram Aracı’ ve stant kuran ekipler; 6 bin kişilik su, 3 bin kişilik limonata, çay ve kahve ikramında bulundu. Öğrenciler ve aileleri eğitime yönelik desteklerinden ve uygulamadan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek ve emeği geçenlere teşekkür etti. 
 

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu