Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Büyükşehirden Akhisar ÇKSM Öğrencilerine Afet Farkındalık Eğitimi
09.05.2024 16:37

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, ‘Ben Minik Tarzan’ım Afetlere Hazırım’ projesi kapsamında Akhisar çocuk kültür sanat merkezi öğrencilerine afet farkındalık eğitimi verdi.

“Afet Bilgisi=Hayat Bilgisi” sloganıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ben Minik Tarzan’ım Afetlere Hazırım’ projesi kapsamında, Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Akhisar Çocuk Kültür Sanat Merkezi öğrencilerinin konuğu oldu. Katılım sağlayan öğrenci ve velilere Afet ve Durum Yönetimi Uzmanı Serhan Karabey Doğru tarafından afet farkındalık eğitimi verildi. Eğitimde, afetlerde en büyük yardımcılarımız olan eğitimli can dostlarımıza da yer verildi. Programlarla ilgili açıklama yapan Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, “Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırmak adına programlarımıza ve projelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda afetlerde görev yapan eğitimli köpeklerimizle çocuklarımızı buluşturduk. Manisa genelinde 10 bin öğrenciye afet farkındalık eğitimi verdik ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.
 

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu