Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Anaokulu Öğrencilerine Arı Dünyası Farkındalık Eğitimi
05.06.2024 14:28

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından anaokulu düzeyindeki öğrencilere arıların dünyasını tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen ‘Çalışkan Arılara Merhaba’ projesi kapsamında Gölmarmara Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulunda öğrenim gören 28 öğrenciye arı dünyası farkındalık eğitimi verildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından anaokulu öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen ‘Çalışkan Arılara Merhaba’ projesi kapsamında Gölmarmara Tahir Ayşe Barutçuoğlu Anaokulunda öğrenim gören 28 öğrenciye arı dünyası farkındalık eğitimi verildi. Gölmarmara ilçesi Hıroğlu Mahallesi’ndeki Arıcılık Eğitim ve Ana Arı Üretim Merkezi’ne gelen öğrencilere ilk olarak merkez tanıtıldı. Eğitim programında arıların, bitkilerin tozlaşmasına ve biyolojik çeşitliliğe katkısı üzerindeki önem aktarıldı. Arıcılık eğitmeni Hüseyin Balkaya, arıları yakından görebilecekleri gözlem kovanı ile öğrencilere arıların dünyasını tanıtıldı.  
 

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu