Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
DUYURULAR
Zabıta Dairesi Başkanlığı İlanen Tebliğ Listesi
10.01.2024 10:07

 Zabıta Dairesi Başkanlığımız Zabıta Denetim Ekiplerince yapılan denetim ve kontrollerde eksiklikleri bulunan Gerçek ve Tüzel kişiliklere 5326 Kabahatler Kanunun ilgili maddelerince İdari Yaptırım Karar Tutanağı düzenlenerek para cezaları uygulanmaktadır. Uygulanan para cezaları ilgiliye posta yolu ile tebliğ edilmekte ve akabinde de tahakkuk işlemleri yapılmaktadır. Ancak ilgililere çeşitli nedenlerden (Bilinen Son Adresinde Tanınmıyor, Nüfusa Kayıtlı Olduğu Adres Kayıt Sistemindeki Adresinde Bulunmamaları) tebliğ edilemediğinden dolayı, Ekte tarafınıza sunulmuş Zabıta Dairesi Başkanlığımızca hazırlanan İlan Listesini 7201 sayılı Tebligat Kanununun 28.29.30 ve 31 Maddeleri ve de 213 Sayılı Vergi Usul Kanununun 104/1 Maddesi uyarınca Belediyemiz İlan Panosunda ve Belediyemiz İnternet Sitesinde (www.manisa.bel.tr) bu duyuru ile ilanen tebliğ edilmiştir.

İlanen Tebliğ Listesi (Görüntülemek İçin Buraya Tıklayınız)

Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu