HABERLER
Büyükşehir Zabıtadan Salihli ve Turgutlu Ziyareti
30.01.2021 15:01

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, ilçe ziyaretlerini Salihli ve Turgutlu ilçeleriyle sürdürdü. Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, şube müdürleriyle birlikte Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı, Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ve güvenlik personelini ziyaret ederek, hizmet birimlerine girişlerde HES Kodu sorgulaması, ateş ölçümü ve maske kontrolünü bir kez daha hatırlattı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, ilgili şube müdürleriyle birlikte ilçe ziyaretlerine ilk olarak Turgutlu ile başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Hizmet Binası’nı ziyaret ederek, Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ile bir araya gelen Daire Başkanı Duman, çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sonrasında hizmet binası güvenlik personeli ve Irlamaz Rekreasyon Alanı güvenlik personeliyle de bir araya gelen Duman, HES kodu sorgulaması, ateş ölçümü ve maske denetimleri konularının önemine dikkat çekti.

Salihli İlçesi de Ziyaret Edildi

Turgutlu ziyaretinin ardından Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman ve beraberindekiler, Salihli ilçesine de ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Hizmet Binası’nı ziyaret eden Duman, burada Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı ile bir araya geldi. Ziyaret dönüşünde Salihli Oto Terminali güvenlik personeline de ziyaret gerçekleştiren Daire Başkanı Duman, burada da maske, mesafe, temizlik kuralını hatırlattı.

Previous Next
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu