Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
‘Geleneksel Türkiye Somut Olmayan Miraslar’ Fotoğraf Sergisi Açıldı
27.05.2024 17:36

Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Aktiffelsefe Kültür Derneği Manisa Şubesi tarafından ‘Geleneksel Türkiye Somut Olmayan Miraslar’ isimli fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışın ardından konuklar sergideki eserleri inceledi.  

Aktiffelsefe Kültür Derneği 2023 yılında 136 fotoğraf sanatçısının katılımıyla Geleneksel Türkiye 28. Fotoğraf Yarışması’nı düzenledi. Türkiye’nin somut olmayan kültürel mirasını meydana çıkaran onlarca fotoğrafın gönderildiği yarışma sonucunda jüri tarafından ödül alan ve sergilemeye değer görülen eserler belirlendi. Bu kapsamda Aktiffelsefe Kültür Derneği Manisa Şubesi de Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Fuaye’de, jüri seçkisi fotoğrafların yer aldığı ‘Geleneksel Türkiye Somut Olmayan Miraslar’ isimli fotoğraf sergisini hazırladı. Aktiffelsefe Kültür Derneği Manisa Şube Başkanı Doç. Dr. Adalet Kutlu, Dernek Gönüllüsü Mustafa Kul, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve vatandaşların katılımıyla fotoğraf sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Sergi, ülkemizin farklı bölgelerindeki geleneksel yaşam tarzlarını ve unutulmaya yüz tutmuş kültürel değerleri gün yüzüne çıkararak vatandaşların beğenisine sunuyor. Türkiye’de var olan birbirinden güzel kültür mirasını ortaya koyan fotoğraf sergisi 28 Mayıs Salı gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
 

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu