Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Manisalı Kadınlar El Sanatlarında Eserlerini Sergiledi
29.05.2024 18:58

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı, Zafer Kalkınma Ajansı’nın hibe desteği verdiği “Kadınlar Üretiyor Ekonomi Canlanıyor Projesi” kapsamında kurs eğitimi alan kadınlar açtıkları yılsonu kurs sergisiyle eserlerini sergiledi. Birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı sergi, 31 Mayıs tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle Manisalı kadınlar, el sanatlarında tüm hünerlerini sergiledi. İlk olarak, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden malzeme desteği alan Kadın Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ndeki kadınlar, ardından Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi, dikiş, baskı ve halı-kilim atölyesinde eğitim aldılar. Aldıkları eğitimin ardından açtıkları sergiyle, kursiyerler yaptıkları eserleri Manisalıların beğenisine sundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki serginin açılış programına, Manisa Vali Yardımcısı Erhan Günay, Şehzadeler Kaymakamı Fatih Genel, Manisa Valisi Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ulaş Aydın, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Meliha Çavuşoğlu Kılınçlar, kurum müdürleri, Kadın Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Nilgün Beşirik ve çok sayıda Manisalı katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sergide yer alan eserler beğeniyle incelendi. Öte yandan sergi, 31 Mayıs tarihine kadar ziyaretçileri ağırlayacak. 

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu