Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
HABERLER
Başkan Zeyrek, “Halkımızın parasını halkımız için harcayacağız"
14.05.2024 19:53

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Mayıs Ayı Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Manisalılara vermiş oldukları sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirten Başkan Zeyrek, “En yakın sürede halk ekmek fabrikalarından Manisa’mıza da kazandıracak, vatandaşlarımızın güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ekmeğe ulaşımını sağlayacağız. Desteklerinizle halkımızın parasını halkımız için harcayacak çalışmalara imza atacağız” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, sözlerine maden şehitlerini anarak başladı. Başkan Zeyrek, “Dün, Soma maden faciasının 10’uncu yıl dönümü dolayısıyla ilçemizde şehit maden emekçilerimizi andık. Genel Başkanımız Özgür Özel’in katılımlarıyla Somalı hemşerilerimizle buluştuk, madenci ailelerimizin acılarını paylaştık. Yetim kalan yüzlerce çocuğumuzun, yüzlerce annenin ve babanın yüreğine ateş gibi düşen acıyı hala dün gibi hissediyoruz. Yüreklerimizi yakan bu büyük faciada yaşamını yitiren tüm maden emekçilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor, adaletin yerini bulması için mücadelemizi sürdüreceğimizi bir kez daha vurguluyorum. Ruhları şad olsun” dedi.
Manisa’ya Halk Ekmek Fabrikası Kazandırılacak
Manisalılara verdikleri sözleri meclis üyelerinin de desteği ve katkılarıyla bir bir yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Zeyrek, “İlk 2 ton su 1 Lira ve sonraki kademelerde yüzde 30’luk indirimi geçtiğimiz ay hayata geçirdik. Ayrıca zorunlu kartlı sayaç uygulamasına da son verdik. Bununla ilgili hemşerilerimizden aldığımız güzel geri dönüşler, bizleri mutlu ediyor. Bir diğer sözümüz olan halk ekmek projemiz için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Özgen Nama ve Çerkezköy Belediye Başkanımız Sayın Vahap Akay ile Çerkezköy Belediyesi’nin Halk Ekmek Fabrikası’nı ziyaret ettik, incelemelerde bulunduk. En yakın sürede bu fabrikalardan Manisa’mıza da kazandıracak, vatandaşlarımızın güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ekmeğe ulaşımını sağlayacağız. Desteklerinizle halkımızın parasını halkımız için harcayacak çalışmalara imza atacağız. Bu düşünceyle hepinize hem şahsım hem de hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Gençlik ve Spor Bayramı ile Eczacılar ve Çiftçilerin Gününü Kutladı
Başkan Zeyrek, konuşmasının son bölümünde şunlara yer verdi: “Sözlerimi noktalamadan önce bugün Eczacılar Günü olması nedeniyle tüm eczacıların gününü kutluyorum. Toprağa emek veren milletimizin efendileri tüm çiftçilerimizin de Dünya Çiftçiler Günü'nü kutluyorum. Pazar günü kutlayacağımız bağımsızlığımızın meşalesinin yakıldığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı da şimdiden tebrik ediyorum. Büyük liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, çok çalışacağız ve ülkemizi hak ettiği aydınlık günlere kararlılıkla taşıyacağız.”

Previous Next
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2024 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu