MASKİ'den Su Kesintisi Uyarısı
21.10.2014 08:29

MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kayapınar-Çapaçarık içme suyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Yunusemre ilçesine bağlı 22 noktaya arıza giderilinceye kadar su verilemeyeceğini duyurdu.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Kayapınar-Çapaçarık içmesuyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Çaybaşı, Akmescit, Uncubozköy alt depo ve Uncubozköy üst depodan su alan bazı mahallelere arıza giderilinceye kadar su verilemeyeceği belirtildi. Açıklamada şunlara yer verildi: “20.10.2014 tarihinde Kayapınar-Çapaçarık içme suyu hattında meydana gelen su patlağı nedeniyle Çaybaşı, Akmescit, Uncubozköy alt depo ve Uncubozköy üst depodan su alan aşağıda ismi geçen mahallelerde arıza giderilene kadar su kesintisi yapılacaktır. Halkımızın gerekli hoşgörü ve anlayışına teşekkür ederiz.”

Kesinti hangi mahalleleri etkileyecek?

Arıza nedeniyle su verilemeyecek olan mahalleler şöyle; 75. Yıl Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Kenan Evren Sanayi Sitesi, Laleli Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Merkez Efendi Mahallesi, Tevfikiye Mahallesi (bir kısmı), Lalapaşa Mahallesi, Kaynak Mahallesi, Uncubozköy Mahallesi, Laleli Mahallesi, Mutlu Mahallesi, Topçuasım Mahallesi, Kuyualan Mahallesi, Tunca Mahallesi, Dere Mahallesi, Adakale Mahallesi, İbrahim Çelebi Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Akıncılar Mahallesi ve İshak Çelebi Mahallesi (bir kısmı).

Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu