17.11.2016 07:58

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde hizmete açtığı ve çocukların eğitimine büyük katkı sağlayan Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nden bir tanesi Saruhanlı’da da tamamlanıyor. Önümüzdeki aylarda hizmete girmesi planlanan merkez, bölge çocuklarının eğitimlerine katkı sağlayacak.

Çocuklara eğitim desteği vermek amacıyla Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’ni il genelinde bir bir hizmete açan Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Saruhanlı’da da yapımına başladığı merkezde sona gelindi. Yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve önümüzdeki aylarda hizmete açılması planlanan merkez hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Üniversite ve ortaöğretim öğrencilerine kurs veren MASMEK kurslarımızın yanı sıra okul öncesi eğitimi veren Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerimizi il genelinde bir bir hizmete açıyoruz. Önümüzdeki aylarda Saruhanlı ilçemizde de hizmete girecek merkezimizde, çocuklarımız uzman eğitmenler eşliğinde değişik branşlarda eğitim alabilecekler” dedi.

Eğitime Katkı Sağlayacak

İl genelinde bir bir hizmete giren Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nin çocukların eğitimine katkı sağladığını dile getiren Başkan Ergün,” Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmeleri bu çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu anlamda Saruhanlı ilçemizde de hizmete girecek olan merkezin ilçedeki çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerine önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

HABERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu