18.05.2018 12:25

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar’ı ziyaret etti. Aksoy, yapımında sona yaklaşılan Gençlik Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendili gençler için yapılan ve ilçe gençlerinin bir numaralı adresi haline gelecek Selendi Gençlik Merkezi’nin yapımında son aşamalara gelindi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, ilk önce Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar’ı ziyaret etti, MABEM Öğretmenleri ile bir araya geldi, ardından Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu. Aksoy’a MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu ve ilçeler MASMEK Sorumlusu Kadir Çal ve İdari Hizmetler Şube Müdürü Hasan Torun da eşlik etti.
İlçedeki MABEM’e Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ve şube müdürleri ile MABEM’i ziyaret etti. Burada öğretmenler ile buluşan Aksoy, istek ve talepleri de dinledi. İlçenin eğitim alanında önemli bir eksiğini gideren MABEM’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MABEM Ziyaretinin ardından yapımında sona yaklaşılan Selendi Gençlik Merkezinde incelemelerde bulundu.
“Kültürel ve Sosyal Anlamda büyük fayda sağlayacak”
Selendi Gençlik Merkezi’ndeki incelemelerinde yetkililerden bilgi alan Aksoy, iç ve dış düzenlemeler konusunda da fikir alış verişinde bulundu. Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç da incelemede eşlik etti.  
“Gençlik Merkezinde her şey düşünüldü”
Selendi Gençlik Merkezi’nde konferans salonu, galerisi, fuaye alanı, çok amaçlı salonu, MABEM Derslikleri, MASMEK Kurs salon ve atölyeleri, kütüphanesi, bilgisayar sınıfı, cep sinemaları, müzik stüdyosu, kayıt odaları ve enstrüman atölyeleri ile Gençlerin ilçedeki kültürel ve sosyal anlamdaki eksiğini gidermiş olacak.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu