07.09.2018 11:16

Sarıgöl’de bu yıl 12’incisi düzenlenen Sultani Üzüm Festivali başladı. Festival kapsamında, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün açtığı stantlarda hizmet ve yatırımlar sergileniyor.

Bu yıl 12’incisi düzenlenen Sarıgöl Sultani Üzüm Festivali’nde ilk gün coşkusu yaşanıyor. Sultani üzümde markalaşan ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan Sarıgöl’de yapılan festivalde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün stantları da yer alıyor. Stantlarda, MASMEK kurslarında eğitim alan kursiyerlerin el emeği göz nuru eserleri ile birçok faaliyet alanı bulunan Gençlik Merkezlerinde eğitim gören öğrencilerin yapmış olduğu projeler sergileniyor.
Eski içme suyu sistemleri gözler önüne seriliyor
Festival boyunca açık kalacak stantlarda, MASKİ Genel Müdürlüğü’nün içme suyu depolarında yapmış olduğu bakım onarım çalışmaları sonrasında çıkan küflü ve paslı borular ile birlikte sil baştan yenilenen mahalleler, dere ıslahları ve altyapı çalışmaları yer alıyor. 7-9 Eylül tarihleri arasında düzenlenen festivalde, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi ile MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yatırım ve hizmetleri ziyaretçilerini bekliyor.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu