16.10.2018 11:11

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci Ziya Gökalp-Nurettin Kelem Ortaokulu anasınıfı öğrencileri ile buluştu. Öğrencilere Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MASMEK Örgü Oyuncak ve Melek Bebek Yapımı kursiyerleri tarafından ortaya çıkarılan örgü oyuncaklardan çocuklara hediyeler verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Kültür Şube Müdürü Fırat Özcan, Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Kazım Aysan, Demirci MABEM Müdür Yardımcısı Faruk Elgeren ve Atatürk Gençlik Merkezi Kurs Planlama Sorumlusu Ahmet Kaplan, Demirci Ziya Gökalp-Nurettin Kelem Ortaokulu anasınıfı öğrencileri ile buluştu. Okul Müdürü İsmail Hakkı Gül ve Okul Aile Birliği tarafından karşılanan Büyükşehir Belediyesi heyeti, öğrencilere ve öğretmenlere Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
Çocuklara Hediyeler Verildi
Çocuklarla buluşan ve onlara MASMEK Örgü Oyuncak ve Melek Bebek Yapımı kursiyerleri tarafından ortaya çıkarılan örgü oyuncaklardan hediye eden Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde eğitime her zaman en fazla desteği vermenin çabasında olduklarını söyledi. Çocukların sıcak ilgisiyle karşılanan Büyükşehir Belediyesi heyeti, ziyaret sonunda günün anısına çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu