19.03.2019 10:16

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Zaferinin 104. yıldönümü nedeniyle anma programı düzenledi. Türkülerin duygu dolu anlar yaşattığı programa, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü temsilen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç katıldı.
Çanakkale Zaferinin 104. yıldönümü nedeniyle, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından anma programı düzenlendi. Programa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Muzaffer Şaşmaz, şube müdürleri MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve çok sayıda Manisalı vatandaş katıldı.
Türküler Duygu Dolu Anlar Yaşattı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk önce Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Çok Sesli Korosu Şef Arcan Aydınlı yönetiminde Çanakkale Türküsü, Hey Onbeşli, Ah Bir Ateş Ver ve İzindeyiz marşını seslendirdi. Ardından Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Öğretim Görevlisi ve Solist Hasan Başkaya, Çanakkale Zaferi ile özdeşleşmiş şarkılar ve türküleri seslendirdi. Katılanlara duygu dolu bir gece yaşatan konservatuvar programın sonunda ayakta alkışlandı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Öğretim görevlisi ve şef Arcan Aydınlı ve Öğretim görevlisi solist Hasan Başkaya’ya teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu