26.03.2019 11:20

Manisa Büyükşehir Belediyesinin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu sahne aldı. Şef Sener Akıncı önderliğinde Anadolu’nun farklı yörelerinden en güzel türküleri seslendiren Türk Halk Müziği Korosu, Manisalılara güzel bir gece yaşattı.
Manisa Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu Kültür Merkezi Lale Salonu’nda sahne aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesinin aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen konsere Manisalıların da ilgisi büyük oldu. Konseri Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Şener Özten, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, Şube Müdürleri ile çok sayıda sanatsever takip etti. Şef Sener Akıncı eşliğinde Anadolu’nun birçok yöresinden türkülerin seslendirildiği gecede orkestra ve koronun muhteşem performansı, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
İlçe Başkanlarından Söz Aldı
Programın sonunda protokol üyeleri Şef Sener Akıncı’ya çiçek takdim etti. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, programa katılım sağlayan vatandaşlara teşekkür etti. Aksoy, “Bugün burada Konservatuvarımız Türk Halk Müziği Korosu bizlere adeta Anadolu kokan bir gece yaşattı. Bu konserin gerçekleşmesinde ve halkımıza ulaşmasında desteklerini esirgemeyen Manisa’nın mimarı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e de teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, konsere katılım sağlayan MHP Yunusemre İlçe Başkanı Şener Özten ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu’ndan bundan sonra düzenlenecek konserlere de katılma sözü aldı.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu