23.04.2019 18:26

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencileri tarafından program düzenlendi. Programda Çocuk Korosu seslendirdikleri şarkılarla büyük beğeni kazanırken, ÇKSM öğrencileri de sergiledikleri dans gösterileriyle ayakta alkışlandı.
Manisa Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel program düzenledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi sorumluları ve öğretmenleri ile veliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu sahne aldı. Koro ve solo performanslarla salonda bulunanların büyük beğenisini toplayan Çocuk korosu konsere 23 Nisan şarkısı ile başladı. Ardından Portofino, Göçmen Kızı, Senden Başka, Gelevera Deresi, Rüzgar, Beyaz Giyme Toz Olur, Siyah Giyme Söz Olur, Kızılcıklar Oldu mu? şarkılarını seslendiren çocuklar, salonda bulunanların büyük beğenisini kazandı. Manisa Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu konseri, hep birlikte seslendirdikleri Atatürk çocukları marşı ile noktaladılar.
Ayakta Alkışlandı        
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı daha sonra Çocuk Kültür Sanat Merkezlerinde eğitim gören öğrencilerin hazırladığı gösteriler sahnelendi. ÇKSM öğrencisi Duru Salman tarafından sunulan solo gösteri salonda bulunanlar tarafından ayakta alkışlandı. Kutlama programı ÇKSM öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisi ile son buldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, programın sonunda sahneye çıkarak sergiledikleri performanslardan ötürü öğrencileri tebrik etti. Programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere teşekkür belgesi veren Daire Başkanı Özcan, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.  

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu