Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
20.11.2019 15:50

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yunusemre ve Şehzadeler ilçesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde eğitim gören minik öğrenciler, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Yaptıkları resimleri sergileyen, dans ve müzik gösterileri yapan minik yürekler, haklarını sanatla anlattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda düzenlenen etkinliğe Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Merkez Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri Sorumlusu Serap Gücüyen, Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun Şengöz, merkez öğretmenleri ve öğrencilerin aileleri katıldı. Düzenlenen programda ilk olarak, merkezlerde resim eğitimi gören minik öğrencilerin yaptıkları resimler sergilendi. Serginin açılışını yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve beraberindekiler daha sonra minik öğrencilerden resimler hakkında bilgi aldı.  Daha sonra ise Şehir Tiyatrosunda dans ve müzik gösterisi sergileyen minik öğrenciler, haklarını sanatla anlattı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, programı beğeniyle takip ettiğini belirterek, emek verenleri kutladı.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu