11.02.2020 11:54

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Kent Konseyi işbirliği ile ‘Oyun Makinesi' adlı çocuk oyunu Manisalı çocuklara sergilendi. İnteraktif olarak sergilenen oyunda Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencileri, Belediye kreşleri öğrencileri ile Kırkağaç ve Akhisar'dan gelen minikler ile Manisalı çocuklar keyifli bir gün geçirdiler.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Kent Konseyi işbirliği ile Pınar Çocuk Tiyatrosu'nun ‘Oyun Makinesi' adlı çocuk oyunu Manisa büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda sergilendi. Oyunu izlemeye, Manisalı miniklerin yanı sıra Akhisar ve Kırkağaç'ta depremden etkilenen çocuklar da Büyükşehir Belediyesi tarafından getirildi. Oyun, İki kardeşin teknoloji bağımlılığı dolayısıyla ailelerinin çocuklarına ders vermek için oynadığı bir takım oyunlar konusu etrafında dönüyor.

Depremzede Çocuklara Moral Oldular

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar ve Kırkağaç'taki depremzede çocukları da sergilenen tiyatro oyununa getirdi. Moral olsun diye getirilen minikler, oynanan tiyatro oyununda bol bol eğlendiler. İnteraktif şekilde oynanan tiyatro oyununda çocuklar da oyuna büyük katılım sağladılar. Oyun sonunda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ahmet Karadağ tiyatro ekibine teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu