12.02.2020 12:17

Manisa Büyükşehir Belediyesi Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları’na kayıtlar başladı. Kurs kayıtlarının yıl boyunca devam edeceği belirtildi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren MASMEK, açtığı kurslarla Manisalıların kendilerini geliştirmeleri ve belli konularda uzmanlaşmalarına destek oluyor. Bu kapsamda Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi’nde verilen MASMEK Kursları’nda yeni dönem kayıtları başladı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören kurslara kayıtların yıl boyunca devam edeceği belirtildi. MASMEK Kurslarında 12 yaş üzeri her vatandaş, el sanatları, halk oyunları, bilgisayar, yabancı dil, enstrüman ve birçok branşta kendilerini geliştirme fırsatı buluyor. MASMEK Kurslarının verildiği merkezler; Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Kırmızı Ev, Yeni Han ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu. MASMEK Kurslarına kayıt olmak isteyen vatandaşların Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi Kurs Planlama Biriminde kayıt olabilecekleri belirtildi.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar

MASMEK Kurslarına kayıt olmak isteyenlerin Sicil Numarası (Büyükşehir Belediyesinden alınacaktır), 1 adet fotoğraf ve Kimlik Fotokopisi ile başvurabilecekleri de kaydedildi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu