03.06.2020 15:23

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 2,5 aylık süre uygulanan sosyal izolasyon sürecinin ardından normalleşme sürecine geçilirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi birimlerinde de kontroller hız kazandı. Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Yeni Han'da bulunan MASMEK Kursları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek daha sağlıklı ve hijyenik ortam oluşturabilmek adına kontrollerini yaptılar.

Sosyal izolasyon sürecinin ardından normalleşme sürecine adım adım geçilmesiyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi de, hizmet veren birimlerinde kontrollerine ve hız verdi. Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Yeni Han'da bulunan MASMEK Kursları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu ile Atatürk Gençlik Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdiler. Buralarda bulunan görevli personelle bir araya gelen Ustamehmetoğlu ve Özcan, kursların vatandaşlara yakın zamanda açılacak olmasından dolayı alınan önlemler hakkında istişarelerde bulundular.

Sosyal Mesafeye Dikkat Ediliyor

Kurs sınıflarında yer alan sıralar tek kişilik sıralarla değiştirilip sosyal mesafe aralığı bırakılırken, ziyaretçi kabul etmeye başlayan Çanakkale Şehitleri Anıtı'na ise kapasitesinin çok altında bir sayıda ziyaretçi kabul edildiği belirtildi. Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı oluşturulması adına sosyal mesafeyi koruyarak çalışma yapılması gerektiğini de belirterek son kontrollerini yaptı. Birimlerdeki personellere kolaylıklar dileyen Ustamehmetoğlu ve Özcan, sağlıklı ve hijyenik çalışma ortamı için de önerilerde bulundular.

Previous Next
Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu