15.09.2020 13:59

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Ulaşım Daire Başkanlığı'nın birimlerine ziyaret bulundu. Kırtık Şantiyesi'nde bulunan birimler ile Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda incelemelerde bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, iki birimle bir arada olmamızın amacı, iki birimin entegrasyonunu güçlendirmek ifadelerini kullandı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Ulaşım Daire Başkanlığı'nın hizmet birimlerine ziyarette bulundu. İlk olarak Kırtık Şantiyesi'ne giden Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, daha sonra Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda da incelemeler yaptı. Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım'a Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Fatih Öztürk, Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Üstün ve Şube Müdürleri eşlik etti. Çalışmalar hakkında bilgiler alan Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, daha sonra Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Trafik Eğitim Parkı'na da ziyarette bulundu.

17 İlçede Hizmet Etmeye Devam Ediyoruz

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçede hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, "Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığımızın ve Ulaşım Daire Başkanlığımızın bağlı birimlerini ziyaret ettik. Depolarını kontrol ettik. İşleriyle alakalı bilgiler aldık. Şu anda da trafik eğitim parkındayız. İki birimle bir arada olmamızın asıl amacı iki birimin entegrasyonunu güçlendirmekti. Özellikle yıllık 4-5 bin öğrenciye çevre eğitimi veren Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığımızla yılda 6 bin öğrenciye trafik eğitimi veren Ulaşım Daire Başkanlığı'nın entegrasyonunu bu entegrasyonunu gerçekleştirmek. Tabi bu gördüğünüz büyük yatırımları önce hayal etmek gerekiyor. Sonrasında icraat oluyor. Bu hayal etme sürecinde ufkumuzun açılmasını sağlayan, bu uğurda önderlik yapan ve hizmet etme ile alakalı her türlü imkanları sağlayan başta devlet büyüklerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e teşekkür ediyoruz. Manisa halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Previous Next
Diğer Haberler