15.01.2022 14:18

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, yönetim kurulu üyeleri, teknik ve idari kadro ile basketbol A takımı oyuncuları Cake Fond Plus Manisa’nın davetlisi olarak kahvaltıda bir araya geldi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol A Takımımız, Cake Fond Plus Manisa’nın düzenlediği kahvaltı organizasyonuna katıldı. Organizasyonda; Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Başkan Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar, Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Aytaç, Engin Altun, teknik ve idari kadro ile basketbol A takımı oyuncularımız yer aldı. Kahvaltıda teknik ekip ve oyuncuların hayli moralli olduğu gözlenirken şampiyonluk hedefi üzerinde duruldu. Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Cake Fond Plus Manisa ailesi olarak kendilerini kahvaltıda ağırlayan İş İnsanı Nuri Özcan’a teşekkür etti.

 

“Elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, konuşmasına kahvaltı organizasyonunda kendilerini ağırladığı için İş İnsanı Nuri Özcan’a teşekkür ederek başladı. Güzgülü, “Önümüzde bana göre çok iddialı olduğumuz iki maçımız var. Bu maçlardan inşallah iyi neticelerle çıkacağımızı düşünüyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Biz bu maçları alabilecek güçte olduğumuzu biliyoruz ve sizlere inanıyoruz. İnşallah Manisa’mızı üst ligde temsil etme noktasına geleceğiz. Bundan sonraki maçlarda hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu