02.02.2022 15:23

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi MABEM’de görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. İlçede görev yapan öğretmenlerle istişarelerde bulunulan ve öğretmenlerden gelen taleplerin dinlendiği toplantıda, öğretmenlere çalışmalarında başarılar dilekleri iletildi. 

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve MABEM Müdürü Cihan Tibukoğlu, Akhisar ilçesindeki MABEM’de görev yapan kurum amirleri ve öğretmenlerle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıda öğretmenlere seslenen Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, MABEM olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün önderliğinde eğitimde fırsat eşitliğinin yaratıldığını belirterek, öğretmenler olarak gelecek nesillerin başarılı ve istedikleri amaca ulaşmasında büyük önem taşıdıklarını söyledi. Öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyen Yıldırım, öğretmenlerle belirli aralıklarla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini ve görüşlerini almaya çalıştıklarını belirterek, toplantıların devam edeceğini söyledi.

Büyükşehir’in Hizmet Birimleri Ziyaret Edildi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Akhisar ilçesi MABEM ziyareti sonrasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Müdürü Aybars Özbilgin’e ziyarette bulundu. Akhisar’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Büyükşehir heyeti, yapılan fikir alışverişi sonrasında ilçeden ayrıldı.

 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu