13.02.2022 14:12

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, ilgili daire başkanları ile birlikte Kula ilçesini ziyaret ederek, MABEM, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi, Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü ve gasilhane hizmet binasında incelemelerde bulundu. İlçe temasları kapsamında Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a da nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım; Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ile birlikte Kula ilçesini ziyaret etti. İlçe temasları kapsamında ilk olarak Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Faik Şentürk’ü ziyaret eden Büyükşehir heyeti, Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü personeline de çalışmalarında kolaylıklar diledi. Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki MABEM, Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi birimlerini de ziyaret eden heyet, Mezarlıklar Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren gasilhane hizmet binasında da incelemelerde bulundu.

Başkan Tosun’a Nezaket Ziyareti

Büyükşehir Belediyesi heyeti, ilçe temaslarını Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretiyle noktaladı. Konuklarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu