Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
27.09.2022 15:24

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Halk Bankası Manisa Şube Müdürlüğü görevine atanan Ali Yurt Ayyıldız ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

 

Halk Bankası Manisa Şube Müdürü Ali Yurt Ayyıldız, Müşteri İlişkileri Yetkilisi Hasan Pekkıyak ve Bireysel Yetkili Temsilcisi Başak Akpınar ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyarette bulundu. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Funda Solak da hazır bulundu. Daha önce Salihli ilçesinde görev yaptığını belirten Ali Yurt Ayyıldız, bundan sonraki süreçte Manisa Şube Müdürlüğü görevini yürüteceğini belirtti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Ayyıldız'a yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Ergün ziyaretin sonunda konuklarına Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin öncülüğünde Manisa Celal Bayar Üniversitesi akademisyenlerinin hazırladığı ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini armağan etti.  

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu