28.09.2022 13:29

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Uğur Mumcu Caddesi’nde prestij cadde çalışmasına başladı. Kilit parke döşemesinden aydınlatmalara kadar baştan aşağı yenilenecek olan cadde de yürütülecek olan çalışmalar hakkında Atatürk Mahalle Muhtarı Nalan Arı’ya bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, çalışmaların tamamlanmasıyla caddenin modern bir görünüm kazanacağına dikkat çekti.

Gölmarmara ilçe Uğur Mumcu Caddesi’nde değişim başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde çalışması yapılan cadde de başlatılan çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Kağan Tunçelli, MHP İlçe Başkanı Şakir Can, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Pınarcı, Belediye Meclis Üyeleri ve Atatürk Mahalle Muhtarı Nalan Arı inceledi.

Yepyeni bir görünüm kazanacak

Caddenin baştan aşağı yenileneceğine dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Kısa süre içerisinde Uğur Mumcu Caddesi yepyeni bir görünüm kazanacak” dedi.

Uğur Mumcu Caddesi’nde neler yapılacak?

Çalışmalar hakkında teknik bilgi veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya da, “Öncelikle yolda mevcut yolu kaldırarak çalışmamıza başladık. Yol kotu kimi yerlerde yüksek olduğu için bu yüzden kazı kotu derinleşiyor. Burada çelik hasırlı beton olacak. Aynı Atatürk Bulvarı’nda olduğu gibi. Sonrasında da Salihli’de Kilit Parke Beton Boru Fabrikasında ürettiğimiz taşları yüklenici firma yetkilisine teslim ederek burada çalışmaya devam edilecek. Onlarla çalışma yapılacak. Kaldırımlarda da yine aydınlatmamız olacak. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmaya başladı. Önümüzdeki hafta beton bordür çalışmasına başlayacağız” dedi.

Teşekkür etti

Çalışmalar tamamlandıktan sonra caddenin şahane bir görüntü kazanacağını belirten Atatürk Mahalle Muhtarı Nalan Arı, “Bu projede emeği geçenlere başta başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu