Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
05.12.2022 16:09

Gençlerin eğitimine yönelik projelere hassasiyetle yaklaşan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı öğrencilerin Manisa Kitap Fuarı’na ulaşımlarına destek oldu. Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçeden yaklaşık 7 bin öğrencinin bu önemli kültür organizasyonuna ulaşımlarını sağladı.

Manisa’nın en önemli kültür etkinliklerinden biri olan Manisa Kitap Fuarı, bu yıl 5. kez düzenlendi. İl genelinde, fuara gitmek isteyen öğrencilerin ulaşımlarını sağlayan Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin gönüllerince fuarı gezmesini sağladı. Çeşitli alanlarla yazılmış yüzlerce kitapla tanışan öğrenciler, aynı zamanda test kitapları ve deneme sınavı ihtiyaçlarını da giderdiler. Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım desteğiyle 17 ilçeden yaklaşık 7 bin öğrenci fuara ulaşırken, öğrenciler düzenlenen etkinlik nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu