Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
05.12.2022 17:22

Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında Ressam Ramazan Göktaş’ın 80 adet eserinin yer aldığı ‘Kalemle Kağıdın Düeti’ Düet Başlasın isimli resim sergisi 4’üncü kez kapılarını açtı. Kültür Merkezi Lale Salonu’ndaki serginin açılışına Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da katıldı.

 

Ressam Ramazan Göktaş’ın 80 adet eserinin yer aldığı ‘Kalemle Kağıdın Düeti’ Düet Başlasın isimli resim sergisi Kültür Merkezi Lale Salonu’nda açıldı. Serginin açılışına Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Manisa Lisesi Resim Öğretmeni Arzu Balta ve Manisa Lisesi 12’nci sınıf öğrencileri katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından eserleri inceleyen konuklar, Ressam Ramazan Göktaş’tan resimleri hakkında bilgi aldı. Ustamehmetoğlu ve Özcan, ressam Göktaş’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek; hediye takdiminde bulundular. ‘Kalemle Kağıdın Düeti’ Düet Başlasın isimli resim sergisi 05 Aralık-09 Aralık 2022 tarihleri arasında Kültür Merkezi Lale Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu