Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
24.03.2023 14:30

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Turgutlu ilçesinde Turan ve Selvilitepe mahallelerini ziyaret ederek, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, muhtar ziyaretlerine Turgutlu ilçesiyle devam etti. Bu kapsamda ilk olarak Turgutlu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Turan Mahallesi Muhtarı Avni Gürel, daha sonra da Selvilitepe Mahallesi Muhtarı Sait Kaya ziyaret edildi. Ziyarette Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Necati Abalı da yer aldı. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Pabuçcuoğlu, çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak, taleplerini dinledi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu