Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
25.03.2023 12:54

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal ve Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, Bengütürk TV ekranlarından yayınlanan ‘İftar Saati’ ve ‘Sahur Vakti’ programlarının canlı yayın konuğu oldu.

 

Bengütürk TV ekranlarında Cem Açıkgöz’ün sunduğu ‘İftar Saati’ ve ‘Sahur Vakti’ programlarının konukları, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal ve Sağlık İşleri Daire Başkanı Erhan İnce oldu. Ana konusu 6 Şubat tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem ve sonrasında yapılan çalışmalar olan programda Gürhan İnal ve Erhan İnce Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Gürhan İnal, İtfaiye Dairesi Başkanlığı olarak deprem bölgesinde yaptıkları kurtarma çalışmaları, yaşadıkları, sevinçleri ve hüzünlerini ekran başındaki izleyicilere aktarırken, Erhan İnce de Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı olarak deprem bölgesinde verdikleri ve yapılan çalışmalar ile yürütülen hizmetler hakkında bilgilendirmede bulundu. İnce ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında da izleyicileri bilgilendirdi. İftar Saati ve Sahur Vakti programlarına konuk olarak katılan Tasavvuf Musikisi Hocası – Mevlidhan Hüseyin Köroğlu da ilahileriyle programlara renk kattı.

 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu