Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
31.03.2023 11:53

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Secaattin Mahallesi Muhtarı Fatma Gümüş’e tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Demir ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hayati İmrenlerli ile birlikte Demirci Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Secaattin Mahallesi Muhtarı Fatma Gümüş’ü ziyaret etti. Muhtar Gümüş’e yeni görevi münasebeti ile başarılar dileyen Büyükşehir heyeti, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün hediyelerini ve selamlarını iletti. Ziyaretleri nedeniyle Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Muhtar Fatma Gümüş de, ilçelerine yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu