13.09.2011 17:01

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Manisa Belediyesporlu futbolcular, yoğun geçen antrenman programının yanı sıra kendileri için hazırlanan sürprizlerle de stres atıyorlar. Kampta 26. yaşına giren Kaleci Ümit Dinler’e Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yöneticiler ve takım arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı. Dinler’e doğum günü pastasından ilk dilimi Belediye Başkanı Cengiz Ergün yedirdi.

Manisa Belediyespor’un Bolu Kampı’nda 26. yaşına giren genç kaleci Ümit Dinler’e doğum günü sürprizi yapıldı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yöneticiler ve takım arkadaşları tarafından yapılan doğum günü sürprizi karşısında duygulanan başarılı eldivene, doğum günü pastasından ilk dilimi de Belediye Başkanı Cengiz Ergün yedirdi. Kendisine yapılan sürpriz nedeniyle Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kulüp Başkanı Cenk Ergün, yöneticiler, takım arkadaşları ve Teknik Direktör Serol Emlek’e teşekkür eden Dinler, “Yoğun kamp programında benim için çok büyük bir sürpriz oldu. Doğum günümü unutmayan ve bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Umarım bu güzellikler lige de yansıyacaktır” dedi. Kaleci Ümit Dinler’i kutlayan Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, “Umarım yeni yaşın sana ve takımımıza başarı getirir. Kaleni gole kapatıp, takımın başarısına katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Barbekü Partisi’nde Stres Attılar

Takımın kamp yaptığı otelde ayrıca futbolculara özel barbekü partisi düzenlendi. Gönüllerince eğlenen futbolcular stres atma fırsatı da buldu. Futbolculara moral veren Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve yönetim kuruluna teşekkür eden Teknik Direktör Serol Emlek’de, “Bizlere bu ortamı sağlayan başkan ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu desteklerin takıma olumlu yansımaları olacaktır. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizin sonucunda Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu