01.09.2014 20:03

Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Pop Orkestrası Selendi’nin 92. Kurtuluş Yıldönümü, 19. Geleneksel Kültür ve Cirit Festivali ve 3. Selendililer günü çerçevesinde konser verdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katıldığı konserde Selendililer keyifli bir akşam geçirdi.

Selendi’nin 92. Kurtuluş Yıldönümü gün boyu gerçekleştirilen etkinliklerle kutlandı. Bu çerçevede Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Pop Orkestrası da 3 Eylül Şehir Stadyumu’nda konser verdi. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği konsere Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Nedim Zurnacı da katıldı. Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası şefi ve solisti Efe Çıraklar, seslendiği pop müziğinin unutulmaz şarkıları ile Selendi’de kurtuluş coşkusunu ikiye katladı.

Selendi’den Başkan Ergün’e teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Selendi’nin 92. Kurtuluş Yıldönümü, 19. Geleneksel Kültür ve Cirit Festivali ve 3. Selendililer günü çerçevesinde sağladığı desteklerden ötürü memnuniyetlerini ifade eden ilçe sakinleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, Büyükşehir Belediyesi ve Selendi Belediyesi işbirliği ile ilçeye önümüzdeki 5 yılda güzel hizmetler kazandırılacağına inandıklarını belirttiler.

Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu