15.09.2011 16:10

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk hesapları yapan Manisa Belediyespor’un Bolu’da yaptığı ikinci etap hazırlıkları tamamlandı. İki hafta süren kampla ilgili değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Serol Emlek, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, Bolu Kampı’nın takıma yeni katılan oyuncuların kaynaşması açısından da önemli olduğuna dikkat çekti.

Bolu’da iki hafta süren kampın sona ermesinin ardından Manisa Belediyespor Teknik Direktörü Serol Emlek, kampla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Geçtiğimiz sezonun aksine takımın baştan aşağıya yenilendiğini hatırlatan Emlek, “Kadromuza on yedi oyuncu katıldı. Bu oyuncularımızın kaynaşması açısından da Bolu Kampı bizim için çok önemliydi. Kamp boyunca oynadığımız hazırlık maçlarında da takımın son durumunu görme fırsatı yakaladık. Her geçen daha hazır geliyoruz” dedi. Bolu’da oynadıkları hazırlık maçlarıyla ilgili olarak ta konuşan Emlek, “Kampta altı hazırlık maçı yaptık. Bu maçlarda iki mağlubiyet ve dört galibiyet aldık. Tabi hazırlık maçlarında sonucun bizim için önemi yoktu. Önemli olan oyuncularımızın durumunu görmekti. Hazırlık maçlarında kadromuzda yer alan bütün oyunculara şans verdik. Şimdi üçüncü etap çalışmalarımıza başlayacağız. Önümüzde bir ay gibi bir zaman kaldı. Bu süre içinde tam olarak hazır hale geleceğiz” diye konuştu.

Üçüncü Etap Çalışmalar Pazar Günü Başlıyor

Bolu Kampı’nın ardından oyunculara Pazar Günü’ne kadar izin verdiğini belirten Teknik Direktör Emlek, “Takımımız Pazar günü tesislerimizde toplanacak. Manisa’da yapacağımız hazırlık döneminde de üç hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Bu hazırlık maçlarında kadromuzu da tam olarak şekillendirmiş olacağız. Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Kulüp Başkanı Cenk Ergün ile birlikte yöneticilerimiz bizden şampiyonluk bekliyor. Bizde bu hedef doğrultusunda lige iyi bir başlangıç yaparak takımı bir üst lige çıkarmak istiyoruz” dedi.

Diğer Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2017 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu