Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
11.12.2023 14:40

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, hayatını kaybeden Müjgan Atalanlılar’ın cenaze namazına katıldı. Güzgülü, merhume Atalanlılar’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.

 

Merhume Müjgan Atalanlılar, Yusuf Sedat Altıntaş Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı. Atalanlılar’ın cenaze namazına Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Kovancıoğlu, Büyükşehir ve MASKİ Daire Başkanları da katıldı. Başkanvekili Mehmet Güzgülü, merhumenin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.

 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu