Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
11.12.2023 15:20

Manisa’ya değer katan yatırım ve hizmetleri bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehrin işlek cadde ve bulvarlarını modern aydınlatmalarla donattı. Tarzan Bulvarı’ndan, Hasan Kenzi Caddesi’ne kadar birçok noktayı aydınlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, kenti ışıl ışıl bir görünüme kavuşturdu.

 

Kırsal hizmetlerden altyapıya, üstyapıdan eğitim hizmetlerine kadar örnek bir belediyecilik sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarında kent estetiğini de ön planda tutuyor. Bu anlamda prestij cadde ve aydınlatma çalışmalarıyla cadde ve sokaklara estetik dokunuş yapan Büyükşehir Belediyesi, kenti adeta “Işıldayan Bir Şehire” dönüştürdü. Avni Gemicioğlu Caddesi, Atatürk Bulvarı, Cemal Ergün Caddesi, Erler Caddesi, Müftü Alim Bulvarı gibi çok sayıda cadde ve bulvarı aydınlatmayla donatan Büyükşehir Belediyesi, gece ve gündüz yaşayan bir şehir oluşturdu.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu