Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
11.12.2023 17:07

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerinde masal okuma günleri başladı. Bu kapsamda Alaşehir ÇKSM’li miniklere ‘Pembo Artık Yalnız Değil’ adlı masal okundu. Eğlenceli dakikalar yaşayan minikler, eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezleri’nin masal okuma günleri etkinliği kapsamında Alaşehir Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Pembo Artık Yalnız Değil” adlı masal okundu. Çocuk Kültür ve Sanat Merkezinde canlandırmalı olarak okunan masalda hem minikler hem eğitmenler keyifli dakikalar yaşadı. Alaşehir ÇKSM velileri, öğretmenlere etkinlik için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e de kendilerine sağlanan imkanlar nedeniyle teşekkür etti. Masal okuma günleri etkinliğinin her hafta bir ÇKSM’de devam edeceği belirtildi.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu