Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
12.02.2024 16:02

Turgutlu ilçe ziyareti kapsamında Atatürk Bulvarı ile İbramcı Parkı'nda esnaf ve vatandaşlarla bulaşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir  Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan'ı ilçe sakinleri bağrına bastı. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet ve yatırımları nedeniyle memnuniyetini paylaşan ilçe sakinleri Başkan Ergün ve Oğan'a önümüzdeki yerel seçimlerde destek mesajları verdi. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan ile birlikte Atatürk Bulvarı ve İbramcı Parkı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Ergün ve Oğan’a, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş, MHP İlçe Başkanı Halil Konuş ile AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları eşlik etti. Karpuz Kaldıran Parkı önünde coşkuyla karşılanan Başkan Ergün ve Oğan, esnaf ziyareti sırasında ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar Başkan Ergün ve Oğan'a çiçek takdim etti, ilçeye yapılan hizmetler nedeniyle de teşekkür etti. 31 Mart yerel seçimlerinde de destek sözü veren vatandaşlar Cumhur İttifakının yanında olduklarını vurguladı. Başkan Ergün ve Oğan, esnaf ziyareti sırasında ilçede yayın yapan Yankı Gazetesini de ziyaret etti. Burada basın mensuplarıyla sohbet eden Başkan Ergün ve Oğan, çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
 

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu