Merhaba!
Ben sürekli geliştirilmekte olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin yapay asistanıyım.
Size her zaman doğru bilgiyi veremeyebilirim ama yine de elimden geleni yapacağım 🙂
Size nasıl yardımcı olabilirim?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz otomatik olarak toplanır.
Bu bilgi, güvenlik önlemlerimizi artırmak, hizmet kalitemizi iyileştirmek ve yasal gerekliliklerimizi yerine getirmek için kullanılmaktadır.
IP adresiniz, kimliğinizi doğrudan belirlemek amacıyla değil, güvenliğimizi sağlamak, dolandırıcılığı önlemek ve teknik sorunları gidermek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.
Sohbete başladığınız an bu yükümlülüğü kabul etmiş sayılırsınız.
12.02.2024 16:48

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu'da mahalle muhtarları ile buluştu. Başkan Ergün'e Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Yunus Oğan, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, AK Parti İlçe Başkanı Serkan Baş, MHP İlçe Başkanı Halil Konuş ile AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları eşlik etti. Dernek Başkanı Avni Gürel ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Ergün, davul zurna ve konfetilerle karşılandı. Yaklaşık 30 mahalle muhtarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Cengiz Ergün, muhtarlarla sohbet etti. Başkan Ergün, ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün hayata geçirdiği projeleri anlattı. Ziyareti nedeniyle Başkan Ergün ve beraberindeki heyete teşekkür eden Dernek Başkanı Avni Gürel de, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Previous Next
Diğer Haberler
Sonraki Önceki
Manisa Büyükşehir Belediyesi © 2021 Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu